Фотоуроки

Мобільна фотографія в подорожі

Мобільна фотографія для професіонального фотографа, любителя та мандрівника. Розширюємо технічні можливості звичайного смартфона.

Мобільна фотографія увійшла в наше повсякденне життя та незамінна у подорожі. Користувачі розвивають креативність, щоб яскраво передати свій настрій через мобілографію. Фотографія смартфоном користується популярністю серед журналістів та у різних фотопроектах, як дешевий та швидкий спосіб зробити кадр.

#Луцьк радує креативом і дарує гарний настрій.

A photo posted by Nina Lishchuk (@life_is_trip) on

Instagram – мобільний додаток, який став соціальною мережею, має можливості для редагування фотографій, набір фільтрів, засоби пошуку цікавих зображень у вигляді # хештегів. Популярні теми в інстаграмі – селфі та їжа. Найпопулярніші хештеги: #love #tweegram #photooftheday #20likes #follow4follow #instalike #picoftheday #food #instadaily #followme #iphoneonly #instagood #instago #colorful #style. Деякі користувачі люблять смішні, чи унікальні хештеги: #адскийшопинг #васнеспросили #глазабоятсярукипостят #купальникнавыгуле #носкивсандалях #фоткаюсамасебя #шортытайм #ыыы #юбочканевлезла #якоролевалифта.

Для чого Instagram фотографу, який має цифрову дзеркальну камеру?

Якщо ви маєте багато фоловерів (підписників) в Instagram та цікаво знімаєте і пишете, вам можуть запропонувати роботу в рекламі певного бренду, або відправити в подорож, щоб вести блог, дадуть на тест фотокамеру, чи мобільний девайс. Ось приклад, Лорен Елізабет – тревел фотограф із Автралії, подорожує світом і робить захоплюючі фото найгарніших куточків нашої планети. В своєму аккаунті має 433 тисячі підписників. В минулому повар, а з 2010 року займається фотогравією.

1_mobilna_fotografia

Для блогерів, мандрівників, професіоналів різних сфер  Instagram – це чудова можливість швидко поділитися настроєм, місцем перебування, унікальними моментами із життя.  Мобільна фотографія корисна для тих, кому важлива легкість багажу та немає вимоги отримати технічно досконалу картинку. Від фотографів можна почути: “мій телефон краще знімає, ніж камера”. Існує багато невеличких додаткових аксесуарів та програм, які допомагають реалізувати власні задумки та розширити можливості мобільної фотокамери. Наприклад, є набори зовнішніх об’єктивів, маленькі штативи.
Наші фото зроблені простими смартфонами  #‎lenovoA8 та #lenovos898+
Instagram

3_near_the_lake

Ми використовуємо корисні додатки для обробки фотографій у телефоні та зйомки.

VSCOCam – додаток для обробки фото.  Має фільтри, які імітують плівку та можливість самостійної базової кольорокорекції, публікації в соцмережі.

‎Snapseed – схоже на VSCOCam, проте краще працює витягує тіні та має можливість точкової корекції, наприклад видалення сміття.

CameraFV5 – альтернатива стандартному додатку фотокамери. Має можливості ручного управління налаштуваннями камери: вибір зони фокусування та заміру експозиції, можливості довгої витримки, зйомка в RAW та інше.

Про автора

Ніна

Ніна

Творець яскравих фотоспогадів

2 коментарі

  • Як вважаєте, якого характеру краще робити тревел фото? Яким чином організовувати photo story з фотографій і чи є сенс це робити у instagram?

    • Можна використовувати instagram як засіб, щоб швидко поділитися із друзями фотографіями. Діліться особистими маленькими історіями, спостереженнями, щоб людям було цікаво їх дивитися і використовуйте цікаві хештеги.

      Якщо буде достатня кільсть різноманітних фотографій, то можна швидко зробити інстабук – фотокнигу із фотографій в інстаграмі. Зараз є такі сервіси, де легко зробити макет і швидко отримати надруковану книжку, щоб її показувати друзям.