Індія Життя

За вітром, морем і сонцем… у Гоа

Нінель
Written by Нінель
Пройшов тиждень в Арамболі і знову в дорогу. Ми не збирались в ГОА. Думали стандартне місце для туризму, заїжджене та нудне. Потрапили сюди за інерцією із Гокарни, де теж царює релакс. Про нього ще буде багато розмов, чи фото.

DSC_5310

Арамболь не дає помітити плин часу. Тут лінивий пляжний відпочинок перетікає в прогулянки джунглями, посиденьками в нових кафе і довгими розмовами із новими знайомими.

DSC_4986

Одного ранку ми відправились на пошуки баньяну у джунглях недалеко від Sveet Lake, а знайшли притулок місцевого Баби та бекпекерів.

DSC_5085 Panorama

Під деревом спав Баба Джі – місцевий садху.

DSC_5107
DSC_5103

Поряд вмивався хлопець, якого звуть Макс. Він з Сибіру. Живе деякий час в лісі, переміщається Індією і на довго ніде не затримується. Декілька років тому у нього стались зміни і він вибрав кочовий спосіб життя.

DSC_5008

Ввечері всі йдуть на захід сонця. І це не просто споглядання пейзажів. Це дійство – центр життя: ярмарок всякого можливого і неможливого хенд-мейду, жива музика, вистави жонглерів, акробатів, гадання магів, ханг драми…

DSC_4904

Головне це люди, які отримують задоволення від того, що роблять, де вони зараз і те хто поряд.

DSC_4988

Складається враження, що ми приїхали в російську республіку ГОА, бо 90% говорить російською. Зустрічаються українці, білоруси, турки, іспанці, австралійці та дуже багато росіян. Більша частина вивісок і оголошень, в кращому випадку, двома мовами. В магазинах індійські продавці звертаються російською. Але то таке…

DSC_4970

Арамболь – приємне містечко, де можна знайти все для комфортного життя. Житло – від 300 рупій, кімната дабл – 400, кімнати із кухнею від – 500. Оренда скутера, який тут найпопулярніший засіб пересування, від 250 рупій.

DSC_5220

Вибір їжі в ГОА найбільший із усіх місць, що ми відвідали. Усе дуже смачно. Нам смакували тібетські момо – пельмені із різними начинками у Bees Knees, випічка у German bakery, monsoon cake в Double Dutch.

В останній день ми купили 4 краби за 1 доллар – це було наше нове гастрономічне відкриття.

DSC_5199
В Арамболі ми не стали “тюленями”, але покупалися. Зустрілися із друзями. Дивно, але у подорожі, коли перетинаєшся з людьми другий раз, то складається враження, що ви знайомі вже давно, особливо, якщо люди близькі по духу.  Ми зустрілися із мандрівниками Катьою і Сашою вперше в Кочі на карнавалі на вулиці. Саша теж стоковий фотограф із Білорусі, а Катя журналістка із України, зараз у тривалій подорожі Азією. І ось знову ми побачилися в Арамболі, за їхньою рекомендацією відвідали Гокарну.
ГОА, має свій настрій, мабуть саме це манить сюди туристів, артистів, бекпекерів. Тут приємно перевести дух і з новими силами відправитися далі. Ми – у Хампі.

Найдешевші квитки ми шукаємо тут:

Про автора

Нінель

Нінель

Творець яскравих фотоспогадів, тревелблогер