Ділимося своїми думками, щодо фотозйомки та обробки фотографій. Частина блогу присвячена продажі фотографій на мікростоках, організації робочого процесу та різним тонкощам роботи із фотобанками, які ми відкрили для себе.
Оскільки ми любимо подорожувати та робимо це самі, то розповідаємо про те, як спланувати самостійну поїздку, отримати візу, купити дешеві квитки. Детально розкажемо про нашу зимівлю в Азії.

Робіть те, що ви любите більше за все!


Будемо раді відгукам, пропонуємо співпрацю: продаж фотографій, зйомка на замовлення, написання статей, тестування туристичних турів, організація фотографічних мандрів, консультації по стокам. Детальніше про співпрацю на сайті.

Фотоуроки

Підготовка

Підготовка Самостійні подорожі

Підготовка до поїздки в Азію

Ми щодня отримуємо запитання про те, як триває наша підготовка до поїздки в Азію: як летіти в Азію, де побувати, скільки потрібно на це грошей, де жити, чи робили прививки. Сьогодні розкажемо про організаційні моменти, чемоданний...

Підготовка

Пакуємо рюкзак для гірського походу

У мандрівників є такий вислів: «чим менший рюкзак, тим досвідченіший турист». Обираємо потрібні речі так, щоб нічого не забути, але й не скрипіти від надмірної ваги, коли відправляємось у весняний, літній, чи осінній похід. Перш...