Мікростоки

Нововедення Шатерстоку для авторів, покупців і спостерігачів

Нінель
Written by Нінель
Нещодавно Шатерсток значно спростив умови прийому нових фотографів (ілюстраторів, відеографів) у лави продавців медіа на своєму ресурсі, створив додаток для натхнення та полегшив роботу покупцям.

Раніше, щоб стати контріб’ютором (продавцем зображень) потрібно було пройти екзамен shutterstock: надіслати 10 фотографій і 7 із них мали бути прийнятими. Для багатьох початківців це було проблематично, хоча знаючи причину відмов люди починали більше вникати в технічні моменти.

Зараз для проходження екзамену необхідно, щоб лише один файл був прийнятий. Тобто, можна сказати, що екзамен формальний і приймають майже усіх. Представники сайту кажуть, що це не вплине негативно на якість контенту, хоча може збільшити роботу рев’юерів (людей, що переглядають зображення).

Шатер створив онлайн-редактор зображень для покупців. У ньому можна накладати фільтри та трохи редагувати картинку, ще до того, як її придбати. Сподіваємося, що це збільшить продажі.

 

Додаток для хрому

Додаток для хрому

Тепер Shutterstock пропонує черпати натхнення кожного разу, коли відкриваєш нову вкладку у Google Chrome. Для цього треба встановити додаток до браузера, що називається Shutterstock Tab і переглядати нові фотографії, що обрані редактором. Тут є прогноз погоди та  годинник.

Про автора

Нінель

Нінель

Творець яскравих фотоспогадів, тревелблогер