Індія Місця

Що подивитися в Кералі: Temple Festivals

Temple festivals, або храмові фестивалі – це особливість Керали. Якщо ви в цьому штаті із грудня до березня -постарайтеся відвідати хоча б один із таких. Якщо ви тут не бували, то перегляньте свіженький відео-сюжет.
DSC_0980
DSC_0899

Ми побували на двох фестивалях і саме тут відчули атмосферу Індії, вперше побачили так близько слонів. Про враження читайте у фотощоденнику. На фестивалях можна безкоштовно відвідати справжні вистави Катхакалі . У Кочі вартість туристичної, скороченої в 5 разів, вистави від 250 рупій (4$).

DSC_0870
DSC_0949
DSC_1017

Kerala Temple Festivals

Фестивалі проходять в індуїстських храмах протягом декількох днів. Більшість із них мають багато прикрашених слонів, виступи фольклорних колективів, традиційну музику, танці та театральні дійства.

DSC_0978
DSC_0982

Сьогоднішній влог про фестиваль у Храмі Шиви, що знаходиться в самому центрі Ернакуламу (бізнес-район Кочі). Фестиваль тут проводять із розмахом. Найбільше нам сподобалось те, що частина дійства відбувалася вдень і можна гарно знімати слоників і танці. Розповісти про усі арт-форми, що на відео у нас не вийде, бо кожен, кого ми питали давав, іншу назву. Тому просто подивіться на цей колорит.

DSC_0977

Біля храму є колоритні нічні ринки із їжею та різними яскравими дрібничками.

Man sells classical Indian street food in Kochi, Kerala, India - December 10, 2015

Man sells classical Indian street food in Kochi, Kerala, India – December 10, 2015

А ще на територію пускають тільки босоніж. Взуття залишають біля входу, але краще покласти його у сумку, бо в кінці вечора після тисяч відвідувачів свого вже можна не знайти.

Sree Poornathrayeesha Temple

Sree Poornathrayeesha Temple

Знайти список Temple Festivals щороку можна на сайті keralatourism.org  Найбільший фестиваль – Thrissur Pooram в Vadakkumnatha temple міста Трісур.

Про автора

Нінель

Нінель

Творець яскравих фотоспогадів, тревелблогер