Індія Життя

За вітром, морем і сонцем… у Гоа

Нінель
Written by Нінель
Пройшов тиждень в Арамболі і знову в дорогу. Ми не збирались в ГОА. Думали стандартне місце для туризму, заїжджене та нудне. Потрапили сюди за інерцією із Гокарни, де теж царює релакс. Про нього ще буде багато розмов, чи фото.

DSC_5310

Арамболь не дає помітити плин часу. Тут лінивий пляжний відпочинок перетікає в прогулянки джунглями, посиденьками в нових кафе і довгими розмовами із новими знайомими.

DSC_4986

Одного ранку ми відправились на пошуки баньяну у джунглях недалеко від Sveet Lake, а знайшли притулок місцевого Баби та бекпекерів.

DSC_5085 Panorama

Під деревом спав Баба Джі – місцевий садху.

DSC_5107
DSC_5103

Поряд вмивався хлопець, якого звуть Макс. Він з Сибіру. Живе деякий час в лісі, переміщається Індією і на довго ніде не затримується. Декілька років тому у нього стались зміни і він вибрав кочовий спосіб життя.

DSC_5008

Ввечері всі йдуть на захід сонця. І це не просто споглядання пейзажів. Це дійство – центр життя: ярмарок всякого можливого і неможливого хенд-мейду, жива музика, вистави жонглерів, акробатів, гадання магів, ханг драми…

DSC_4904

Головне це люди, які отримують задоволення від того, що роблять, де вони зараз і те хто поряд.

DSC_4988

Складається враження, що ми приїхали в російську республіку ГОА, бо 90% говорить російською. Зустрічаються українці, білоруси, турки, іспанці, австралійці та дуже багато росіян. Більша частина вивісок і оголошень, в кращому випадку, двома мовами. В магазинах індійські продавці звертаються російською. Але то таке…

DSC_4970

Арамболь – приємне містечко, де можна знайти все для комфортного життя. Житло – від 300 рупій, кімната дабл – 400, кімнати із кухнею від – 500. Оренда скутера, який тут найпопулярніший засіб пересування, від 250 рупій.

DSC_5220

Вибір їжі в ГОА найбільший із усіх місць, що ми відвідали. Усе дуже смачно. Нам смакували тібетські момо – пельмені із різними начинками у Bees Knees, випічка у German bakery, monsoon cake в Double Dutch.

В останній день ми купили 4 краби за 1 доллар – це було наше нове гастрономічне відкриття.

DSC_5199
В Арамболі ми не стали “тюленями”, але покупалися. Зустрілися із друзями. Дивно, але у подорожі, коли перетинаєшся з людьми другий раз, то складається враження, що ви знайомі вже давно, особливо, якщо люди близькі по духу.  Ми зустрілися із мандрівниками Катьою і Сашою вперше в Кочі на карнавалі на вулиці. Саша теж стоковий фотограф із Білорусі, а Катя журналістка із України, зараз у тривалій подорожі Азією. І ось знову ми побачилися в Арамболі, за їхньою рекомендацією відвідали Гокарну.
ГОА, має свій настрій, мабуть саме це манить сюди туристів, артистів, бекпекерів. Тут приємно перевести дух і з новими силами відправитися далі. Ми – у Хампі.

Найдешевші квитки ми шукаємо тут:

Про автора

Нінель

Нінель

Творець яскравих фотоспогадів, тревелблогер

3 коментарі

 • Эм, просветите, пожалуйста, что такое ханг драмы?
  Такие милые крабики, как красивые сувениры, не живые… верю, что были вкусные, но как вы смогли их съесть? О_о…на них же только смотреть и любоваться хочется )) особенно на голубенького ))
  Спрашивали садху чем он наполняет свои дни?
  Говорят, если тебе не нравится место где ты находишься, смени его, ты же не дерево. Зачастую люди уезжают не столько от места, сколько от окружения, подальше, чтобы начать новую жизнь, но однажды уже живя на новом месте всё же начинают искать глазами знакомые лица, и когда они их замечают радость в разы сильнее и не всегда это лица новых друзей или близких людей, порой это просто знакомые лица. Свято место не пустует, от чего-то отказываешься, что-то приобретаешь взамен ))

  • Ханг драми – це такі барабани із металу, видають космічний звук, мають форму літаючих тарілок)
   Крабики милі, але вже не живі. Ми такі живодьори, що змогли їх зварити, хоча вегетаріанців поважаємо)
   Садху був спросоння і ще нічого не говорив.

   • Не, вы не живодёры, вы же купили уже неживых крабиков )) и ели вы их тоже не живьём ))
    Благодаря вам узнала, что такое ханг драмы, в ютубе посмотрела и послушала, и вправду тарелка, издающая космические звуки, можно в транс входить под эту музыку!