Життя Місця Різне

Відкриття чекають тебе, коли ти до них готовий…

Нінель
Written by Нінель
Ми майже 2 місяці ходили вуличками Кочі та бачили назву “Pepper House“. Чергова крамничка спецій, думали ми. Сюрприз чекав нас у дворику. Тут виявилася бібліотека, і не проста, а сучасного візуального мистецтва від Kochi-Muziris Biennale.

Хто б подумав, що половину суботнього дня ми проведемо у бібліотеці в Кочі. Проте це виявилося чудове місце, де можна черпати натхнення та відпочивати.

DSC_0066

У просторій сучасній залі на полицях стоять книги, альбоми, диски про кіно, архітектуру, живопис і фотографію. Затишна і домашня обстановка. Ти просто обираєш альбом і в прохолодній атмосфері поринаєш у інші виміри, до того ж безкоштовно. Гарна приватна колекція із фотографії включає класичні, сучасні та концептуальні альбоми. І звичайно ж, багато Індії різних років із фотографіями, що передають енергію багатолюдних вулиць.

DSC_0377

Кочі відкривається для нас по-іншому, заповнюється графіті, художніми й антикварними галереями, запахом кориці та моря в одному флаконі. Це місто із великою кількістю прихованих перлинок, які відкриваються тим, хто потрапляє в правильне місце у правильний час. Ось чому ми любимо travelliving більше ніж активні подорожі.

DSC_0071

Форт Кочі, бібліотека візуального мистецтва Pepper House

Ми змінюємося, найчастіше, через одну із причин: порив натхнення, чи відчай. Нехай перше приходить до вас із кожним кроком!

Про автора

Нінель

Нінель

Творець яскравих фотоспогадів, тревелблогер