Різне

Вітання та підсумки 2015 року

Нінель
Written by Нінель
Ми дуже раді, що цього року зустріли стільки хороших людей, вдячні Богу та долі за своїх друзів і рідних. Нехай новий – принесе Вам радість, мир і затишок у сім’ї, міцне здоров’я та енергію на великі справи! Піклуйтеся про себе та тих, хто поряд. Наші вам вітання!
Подарунком для нас може бути ваш лайк сторінки на фейсбук, інстаграм, чи вк

Наш рік був незвичайним, емоційним, натхненним, неймовірно теплим, інколи важким, проте дуже важливим. Зроблено багато, а планів ще більше. Ми створили нову сім’ю , закінчили довготривалі дисертації, зробили декілька сотень гігабайт фотографій, наважилися на пригоди в Азії, бо Life is Trip… 

Цього року ми побували в Німеччині, Польщі, Словаччині, Литві. Відвідали зимові, весняні та літні Карпати, Шацькі озера, півострів Трахтемирів, Одесу, Дніпропетровськ.

Брали участь у 3 фотовиставках в галереї М17 (Київ), Галереї мистецтв (Луцьк), Домі Миколи (Київ) , 3 фестивалях (Арт-пікнік Слави Фролової, Odesa-Batumi Photodays, Гогольфест).

Організували благодійний продаж фотографій, який іще триває – підтримуйте!

Пройшли 2 курси концептуальної фотографії, майстер-клас із документальної фотографії із Петером Ігманом. Кількість репортажів для Studway.com.ua та n-ost, фотосесій та фотозйомок важко підрахувати.

Одна публікація на фб набрала 2400 лайків і 550 репостів. Рекорд 

Іще ми навчилися стріляти із автомата та пістолета 🙂

Друзі, вітаємо вас зі святом! Попереду нові відкриття! Будьте творцями свого щастя!